czwartek, 25 lipca

Następna generacja Apple Pencil może być dostępna po raz pierwszy w kolorze czarnym. Taką informację podało na Twitterze anonimowe konto Mr. White znane z wcześniejszych przecieków związanych z produktami Apple.

Do tej pory nie pojawiły się żadne plotki o nowej generacji Apple Pencil i nie jest jasne, kiedy mógłby zostać wydany nowy model. Apple pracuje podobno nad wersjami iPada Pro w wersji mini LED i możliwe jest, że wraz z ulepszonymi tabletami zostanie zaprezentowany nowy Apple Pencil.

Początkowe pogłoski sugerowały, że 12,9-calowy‌ iPad Pro‌ mini-LED mógłby się pojawić jesienią 2020 roku, ale nowsze informacje wskazują, że plany Apple zostały opóźnione i modele ‌iPada Pro mini-LED ‌pojawią się dopiero w 2021 roku.

Firma Apple odświeżyła 11 i 12,9-calowe modele iPada Pro w marcu 2020 roku więc wydaje się mało prawdopodobne, abyśmy zobaczyli nowy Apple Pencil jeszcze w tym roku.

Zarówno oryginalny Apple Pencil jak i Apple Pencil 2 zaprojektowane dla iPadów Pro z lat 2018, 2019 i 2020 ‌są dostępne tylko w kolorze białym, mimo że sam iPad jest dostępny w wielu kolorach. Apple może w przyszłości zaoferować Apple Pencil w kilku kolorach pasujących do dostępnych wykończeń modeli iPada Pro.

Mr. White nie często ujawnia szczegóły na temat planów związanych z produktami Apple, ale w przeszłości udostępnił wiele prototypów sprzętów i ma udokumentowane osiągnięcia w zakresie swoich doniesień.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx