wtorek, 7 lutego

Aktywna redukcja hałasu jest jedną z głównych funkcji dodanych do AirPods Pro, więc każdy za zakłada że powinna działać zawsze i zawsze prawidłowo biorąc pod uwagę fakt, że trzeba było wydać na nie 1249 złotych. Jednak jeśli macie problemy z redukcją szumów, istnieją sposoby na ich rozwiązanie.

Gdy funkcja redukcji hałasu działa poprawnie, słuchawki AirPods Pro blokują większość otaczającego hałasu, abyście mogli cieszyć się ulubionymi utworami i podcastami bez psucia ich przez krzyki dzieci lub ruch uliczny.

Gdy jednak funkcja nie działa, słuchawki AirPods Pro wyglądają bardzo podobnie do zwykłych AirPods, a dodatkowe pieniądze, które za nie zapłaciliście idą na marne. Kiedy więc napotkacie problemy z redukcją szumów, oto od czego powinniście zacząć aby je rozwiązać.

Apple zaleca, aby najpierw upewnić się, że wszystkie urządzenia – iPhone, iPad i Mac – są zaktualizowane do najnowszego oprogramowania. Jeśli to nie rozwiąże Waszych problemów, wykonajcie następujące czynności:

  1. Włóżcie obie słuchawki AirPods Pro do uszu i sprawdźcie, czy funkcja redukcji szumów jest włączona. Możecie to zrobić na komputerze Mac, klikając ikonę głośnika na pasku menu, podświetlając AirPods Pro, a następnie klikając opcję Eliminacji Hałasu. Na urządzeniu z systemem iOS stuknij i przytrzymaj suwak głośności w Centrum Sterowania, a następnie stuknij przycisk Eliminacji Hałasu u dołu ekranu.
  2. Oczyście czarną siatkę umieszczoną na wewnętrznej stronie AirPods Pro, która trafia do ucha. Apple twierdzi, że nagromadzenie się tam woskowiny lub innych zanieczyszczeń może uniemożliwić działanie redukcji szumów zgodnie z przeznaczeniem.
  3. Skontaktujcie się z Apple Support. Jeśli wypróbowaliście powyższe funkcje i aktywna redukcja hałasu nadal nie działa prawidłowo, wasze AirPods Pro mogą być uszkodzone. W takim przypadku tylko Apple może rozwiązać Twój problem.

Mam jednak nadzieję, że jak najrzadziej będziecie potrzebować kroku trzeciego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alina
Alina
2 lat temu

Niestety prawdopodobnie słuchawki są dla mnie za duże, ponieważ nawet gdy stosuję najmniejszą gumkę, prawa słuchawka nie „wchodzi” do ucha, przez co wygłuszenie w niej nie działa.
Wydatek ogromny, nie spodziewałam się takich kłopotów, tym bardziej, że nigdy dotąd w żadnych słuchawkach nie wystąpił.
Jestem załamana 🙁

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx