poniedziałek, 27 maja

Według Marka Gurmana z Bloomberga kolejna generacja iPada Pro zostanie wprowadzona na rynek wraz z przeprojektowaną klawiaturą Magic Keyboard, dzięki czemu urządzenie bardziej przypominać ma laptop.

W najnowszym wydaniu swojego newslettera „Power On” Gurman informuje, że nowa generacja iPada Pro będzie pierwszą znaczącą aktualizacją produktu od 2018 roku, wprowadzającą „fundamentalne zmiany”. Nowe modele o nazwach kodowych „J717”, „J718”, „J720” i „J721”, będą wyposażone w chip Apple silicon M3, wyświetlacz OLED oraz pojawią się w rozmiarach 11 i 13 cali.

Oprócz znaczącej modernizacji samego tabletu, pojawi się również zaktualizowana wersja Magic Keyboard. Będzie ona oferować większy gładzik, co stanowi odpowiedź na krytykę obecnego modelu i „sprawi, że ‌iPad Pro‌ będzie jeszcze bardziej przypominał laptop niż obecna konfiguracja”.

Oczekuje się, że nowy iPad Pro i Magic Keyboard zadebiutują dopiero wiosną lub wczesnym latem 2024 roku i nie przewiduje się, aby wcześniej pojawiły się jakiekolwiek aktualizacje innych modeli iPada. Znaczące odświeżenie linii produktów może zwiększyć powolną sprzedaż tabletów Apple w przyszłym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx