wtorek, 25 czerwca

Zaledwie na dwa tygodnie przed prezentacją przez Apple nowych iPhonów, w dalszym ciągu krążą plotki o nowych opcjach kolorystycznych urządzeń.

Najnowsze informacje pochodzą od znanych z przecieków @MajinBuOfficial i @URedditor, którzy dzisiaj poinformowali, że tańsze modele iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus będą dostępne w nowym, jasnozielonym kolorze.

@MajinBuOfficial powiedział, że wygląda na to, że nowa opcja kolorystyczna będzie bardzo podobna do jasno-zielonego koloru dostępnego dla iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini. Autor przecieku nie jest jednak pewien, czy kolor będzie dostępny zaraz po premierze iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus we wrześniu, czy też zostanie wprowadzony jako dodatkowa opcja kolorystyczna wiosną 2024 roku.

Inne opcje kolorystyczne, o których mówi się w odniesieniu do iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus to czarny, niebieski, żółty i różowy. Apple zazwyczaj udostępnia również standardowe iPhone’y w kolorze (PRODUCT)RED czyli głębokiej czerwieni.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje serię iPhone’a 15 podczas konferencji, która według plotek zaplanowana jest na wtorek, 12 września. Apple jeszcze oficjalnie nie ogłosił tego wydarzenia, ale zaproszenia prawdopodobnie zostaną rozesłane w ciągu najbliższego tygodnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx