środa, 17 kwietnia

Apple zauważył duży popyt na 6,7-calowego iPhone’a 14 Pro Max, co może doprowadzić firmę do dalszego rozróżnienia iPhone’a 15 Pro i Pro Max nowej generacji uważa analityk Apple Ming-Chi Kuo.

Apple może dodać więcej funkcji do iPhone’a 15 Pro Max, aby zachęcić więcej osób do zakupu większego i droższego urządzenia. Kuo w zeszłym tygodniu poinformował, że Apple poprosił partnerów produkcyjnych o zwiększenie produkcji modeli iPhone 14 Pro ze względu na duży popyt, a dziś zauważył, że iPhone 14 Pro Max stanowi około 60 procent całkowitego wzrostu zamówień modeli Pro.

Wraz z zapotrzebowaniem na modele iPhone 14 Pro, Apple poprosił swoich dostawców o przejście z produkcji iPhone’a 14 na produkcję iPhone’a 14 Pro. Według Kuo, iPhone 14 i iPhone 14 Plus odnotowują podobno „oczywiście słabszy” popyt.

Sugestia, że Apple może dążyć do dalszego zróżnicowania modeli iPhone’a 15 o przekątnej 6,1 i 6,7 cala, jest w pewnym stopniu zgodna z niedawną plotką, którą słyszeliśmy od Marka Gurmana z Bloomberga, sugerującą, że zamiast iPhone’a 15 Pro Max, dostaniemy ‌iPhone’a 15‌ Ultra.

Gurman uważa, że Apple mógłby zastąpić markę Pro Max marką Ultra i chociaż nie wspomniał o dodatkowych funkcjach modelu Ultra, różnica w nazwie między „Pro” i „Ultra” może wskazywać, że większy iPhone 15 otrzyma funkcje niedostępne w mniejszym modelu Pro.

W tej chwili plotki wskazują, że iPhone 15 może otrzymać aktualizację związaną z przejściem na USB-C zamiast złącza Lightning i nową technologię teleobiektywu peryskopowego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx