niedziela, 19 maja

Apple może w przyszłym roku zmienić nazewnictwo linii iPhone’a 15 zastępując dotychczasowy model iPhone’a „Pro Max” na całkowicie nowy model iPhone 15 „Ultra”. Tak przynajmniej uważa niezawodny dziennikarz Bloomberga, Mark Gurman.

W swoim cotygodniowym newsletterze Power On, Gurman napisał dziś, że Apple planuje odnowioną konstrukcję wraz z USB-C i potencjalną zmianą nazwy iPhone’a 15. Według Gurmana, Apple może zastąpić markę „Pro Max”, której zaczął używać z iPhonem 11, właśnie nową nazwą „Ultra”.

Opierając się na obecnym wzorcu Apple, możemy spodziewać się odnowionego projektu iPhone’a w przyszłym roku, co zbiegnie się z przejściem na USB-C i potencjalnie nowym modelem Ultra, który zastąpi Pro Max.

Przejście na używanie brandingu „Ultra” dla najwyższej klasy iPhone’a podążałoby śladami decyzji dotyczących nazewnictwa, które Apple podjął niedawno. Przede wszystkim najbardziej wytrzymały i ekstremalny Apple Watch nosi nazwę Apple Watch Ultra, podczas gdy najpotężniejszy do tej pory chip Apple Silicon to właśnie M1 Ultra.

Na konkretniejsze szczegóły dotyczące linii iPhone’ów 15 jest jeszcze znacznie za wcześnie, biorąc pod uwagę fakt, że dopiero co mieliśmy premiery tegorocznych modeli. Coraz powszechniej mówi się jednak, że Apple przejdzie na USB-C w przyszłorocznych telefonach. Co więcej, plotki sugerują, że wycięcie Dynamic Island wprowadzone wraz z iPhone’em 14 Pro, trafią do wszystkich modeli iPhone’a 15.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx