poniedziałek, 11 grudnia

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple planuje wypuścić iPhone’a z Touch ID w przycisku zasilania z boku urządzenia w pierwszej połowie 2021 roku.

W notatce badawczej dla TF International Securities Kuo ujawnił, że iPhone będzie wyposażony w wyświetlacz LCD, co sugeruje, że będzie to tańszy model. W zeszłym miesiącu Kuo twierdził, że urządzenie nie będzie miało Face ID, dzięki czemu będzie mieć wyświetlacz niemal od krawędzi do krawędzi z mniejszym wycięciem górze.

Kuo powiedział, że rozwiązanie do rozpoznawania odcisków palców będzie pojemnościowe i będzie miało „nowy wygląd”, aby poprawić wrażenia użytkownika, ale nie podał żadnych szczegółów.

W zeszłym miesiącu Kuo twierdził, że tak zwany „iPhone SE 2 Plus” będzie miał 5,5-calowy lub 6,1-calowy wyświetlacz, co sugeruje, że jego rozmiar znajdzie się gdzieś między iPhone’em 8 Plus a iPhone’em 11. Urządzenie może uzupełniać topowe iPhone’y zarówno z Face ID, jak i z Touch ID pod wyświetlaczem, które zapowiadane są na rok 2021.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
3 lat temu

[…] poprzedniej notatce Kuo powiedział, że Apple pracuje nad „iPhone’em‌ SE Plus”, który zostanie wydany w […]

trackback
3 lat temu

[…] była notatka badawcza Kuo ze stycznia 2020 roku, w której stwierdzono, że Apple planuje wypuścić iPhone’a LCD z przyciskiem zasilania Touch ID z boku urządzenie w pierwszej połowie 2021 […]

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx