wtorek, 18 czerwca

Apple planuje wydać drugą generację AirPods Pro w drugiej połowie 2022 roku twierdzi znany analityk Ming-Chi Kuo w dzisiejszym tweecie.

Chociaż druga generacja AirPods pozostała dostępna w sprzedaży po tym jak Apple wypuścił w zeszłym roku AirPods trzeciej generacji, Kuo uważa, że Apple może przerwać produkcję oryginalnych AirPods Pro, po wypuszczeniu nowej generacji w tym roku. Apple ogłosił AirPods Pro 28 października 2019 roku, co oznacza, że mają już one prawie dwa i pół roku.

Kuo powiedział również, że popyt na AirPods trzeciej generacji jest „znacznie słabszy” niż na AirPods drugiej generacji, w wyniku czego Apple zmniejszył zamówienia na AirPods trzeciej generacji od dostawców o co najmniej 30% na drugi i trzeci kwartał tego roku.

Kuo wcześniej twierdził, że AirPods Pro drugiej generacji będą wyposażone w „znacznie ulepszony” układ bezprzewodowy w porównaniu z układem H1 w oryginalnych AirPods Pro. Chip obsługuje funkcje związane z dźwiękiem, takie jak aktywna redukcja szumów, a ulepszenia tej technologii może skutkować wydłużeniem żywotności baterii i dłuższym czasem słuchania na jednym ładowaniu. Kuo oczekuje również, że nowe AirPods Pro będą obsługiwać bezstratny dźwięk w Apple Music.

Kuo twierdził również wcześniej, że nowe etui ładujące AirPods Pro będzie w stanie emitować dźwięk, aby pomóc użytkownikom go znaleźć, gdy zostanie zgubione. Jest prawdopodobne, że etui ładujące będzie również wodoszczelne, podobnie jak etui ładujące AirPods trzeciej generacji.

Mark Gurman i Debby Wu z Bloomberga informowali wcześniej, że Apple przetestował bardziej kompaktową konstrukcję nowych słuchawek AirPods Pro, która wyeliminowała trzonki słuchawek. Jeśli okaże się to ostatecznym projektem, nowe AirPods Pro mogą wyglądać podobnie do wydanych w zeszłym roku Beats Studio Buds firmy Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx