poniedziałek, 24 czerwca

Apple przygotowuje się do wypuszczenia w tym roku trzeciej generacji AirPods i planuje wypuścić AirPods Pro drugiej generacji w przyszłym roku podaje Mark Gurman z Bloomberga.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami i plotkami, Gurman wyjaśnił, że Apple przygotowuje AirPods trzeciej generacji do premiery jeszcze w tym roku. Zaktualizowane słuchawki douszne będą wyposażone w nową obudowę i krótsze trzonki, dość mocno nawiązując do wyglądu obecnych AirPods Pro.

Spoglądając na rok 2022, Gurman powiedział, że AirPods Pro drugiej generacji będą posiadały zaktualizowane czujniki ruchu i skupi się na śledzeniu aktywności.

Apple najwyraźniej przetestował mniejszą konstrukcję, która eliminuje trzonki w AirPods Pro. Projekt bez trzonków ma zadebiutować w nowych Beats Studio Buds, które podobno mają pojawić się w przyszłym miesiącu.

Apple rzekomo pierwotnie planował wypuszczenie AirPods Pro drugiej generacji w 2021 roku, ale z niejasnych powodów premiera została przesunięta na 2022 rok. Co więcej, mówi się, że Apple nie pracuje obecnie nad drugą generacją słuchawek nausznych AirPods Max, ale rozważa wprowadzenie dodatkowych opcji kolorystycznych w przyszłości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx