niedziela, 19 maja

Według Jona Prossera, Apple planuje wprowadzić trzy nowe opcje kolorystyczne słuchawek Beats Studio Buds, w tym szary, niebieski i różowy.

W swoim filmie na kanale Front Page Tech na YouTubie Prosser mówi, że Apple planuje wprowadzić zupełnie nowe opcje kolorów „Moon Grey”, „Ocean Blue” i „Sunset Pink” dla Beats Studio Buds. Od premiery w czerwcu 2021 roku Beats Studio Buds były dostępne tylko w kolorze czerwonym, białym i czarnym.

Słuchawki Beats Studio Buds są bardzo podobne do AirPods Pro, wyposażone w silikonowe końcówki douszne, aktywną redukcję szumów (ANC), tryb kontaktu, szybkie parowanie, obsługę Hej Siri i dźwięk przestrzenny w cenie 729 złotych. Słuchawki Beats Studio Buds są o około 400 złotych tańsze niż AirPods Pro, ale brakuje im układu H1, dynamicznego śledzenia głowy dla dźwięku przestrzennego czy ładowania bezprzewodowego.

Na początku tego roku firma Apple wprowadziła aktualizację oprogramowania, które dodało nowe funkcje do słuchawek dousznych, w tym natychmiastowe parowanie za pośrednictwem iCloud, łatwiejszy dostęp do stanu baterii i większą kontrolę nad głośnością.

Apple często wprowadza nowe opcje kolorystyczne w celu odświeżenia różnych produktów, ale byłoby to pierwsze takie odświeżenie, które pojawi się w Beats Studio Buds. Mówi się po prostu, że trzy nowe opcje kolorystyczne są przygotowywane do wprowadzenia „wkrótce”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx