środa, 24 kwietnia

Według analityka Apple, Ming-Chi Kuo, druga generacja AirPods Pro będzie obsługiwała dźwięk bezstratny, a etui ładujące będzie mogło emitować dźwięk do celów śledzenia jego lokalizacji.

W notatce dla inwestorów, Kuo wyjaśnił, że AirPods Pro drugiej generacji będą miały nowe funkcje napędzające ich sprzedaż, które doprowadzą do dużego popytu, w tym obsługę dźwięku Apple Lossless (ALAC) i etui ładujące, w którym użytkownicy będą mogli odtworzyć dźwięk aby je łatwiej namierzyć.

Wydaje się prawdopodobne, że to emitujące dźwięk etui ładujące zostanie zintegrowane z aplikacją Znajdź, podobnie jak użytkownicy mogą obecnie emitować dźwięk ze swoich słuchawek AirPods znajdujących się w obudowie, aby pomóc je znaleźć. Jest to zgodne z rzekomymi wyciekłymi zdjęciami AirPods Pro nowej generacji, które pokazywały etui ładujące z otworami na głośnik, które emitowały dźwięk do śledzenia lokalizacji, umożliwiając oddzielne namierzenie samych słuchawek jak i obudowy.

Wszystkie obecne produkty AirPods, w tym AirPods trzeciej generacji, AirPods Pro i AirPods Max, nie obsługują dźwięku bezstratnego. Dzieje się tak, ponieważ AirPods odtwarzają dźwięk przez Bluetooth, ograniczając je do kodeka AAC. Wyższa jakość plików Apple Lossless Audio Codec może wymagać przesyłania strumieniowego bezpośrednio do AirPods w celu obejścia Bluetooth i umożliwienia słuchania bezstratnego, ale możliwe jest, że Apple opracuje alternatywne rozwiązanie.

Kuo powtórzył również, że słuchawki douszne nowej generacji będą miały nowy wygląd i zostaną wprowadzone na rynek w czwartym kwartale 2022 roku, czyli nieco później niż przewidywania z trzeciego kwartału sugerowane przez inne plotki. Kuo nadal wierzy, że AirPods w przyszłości mogą obsługiwać funkcje monitorowania stanu zdrowia, ale nie wiązał tej plotki bezpośrednio z AirPods Pro drugiej generacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Flashek
Flashek
2 lat temu

A equalizera nadal nie ma. ŻENADA.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx