wtorek, 26 września

Według twitterowego konta Unknownz21, które dostarczyło już w przeszłości wielu trafnych informacji dotyczących iPhonów i innych urządzeń Apple, iPhone 15 Pro będzie dostępny w nowym, unikalnym ciemnoniebieskim kolorze z szarym odcieniem.

Dostępny w nowym tytanowym materiale, niebieski odcień będzie miał szczotkowane wykończenie, które różni się od stali nierdzewnej, którą Apple stosował w przeszłości. Choć kolor jest podobny do niebieskiego, którego Apple używał w modelach iPhone 12 Pro, to wydaje się być ciemniejszy i bardziej szary, aby lepiej współgrać z tytanowym wykończeniem.

Jeśli chodzi o wygląd, modele iPhone 15 Pro‌ będą wyglądać podobnie do modeli iPhone 14 Pro, ale z kilkoma drobnymi poprawkami konstrukcyjnymi. Oczekuje się cieńszych ramek wokół wyświetlacza, a przełącznik wyciszania zostanie zastąpiony wielofunkcyjnym przyciskiem wyciszania. Zamiast portu Lightning pojawi się port USB-C, a przyciski głośności i zasilania mogą znajdować się w nieco innych miejscach. W iPhonie 15 Pro Max zostanie nieco zmielony układ obiektywów aby móc pomieścić obiektyw peryskopowy, który będzie dostępny wyłącznie w tym urządzeniu.

Serwis MacRumors stworzył wizualizację możliwego nowego koloru, którą możecie tu zobaczyć. Co o nim myślicie? Moim zdaniem to coś pomiędzy kolorem górskim błękitem iPhone’a 13 Pro, a głęboką purpurą iPhone’a 14 Pro. Czy w jakiś sposób się wyróżnia? Na pewno nie na rendarach. Oby w rzeczywistości było to bardziej widoczne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx