poniedziałek, 26 lutego

Apple Watch Series 7 trafi do sprzedaży w połowie października, a zamówienia przedsprzedażowe mają rozpocząć się „już w przyszłym tygodniu”, twierdzi Jon Prosser, powołując się na źródła „zaznajomione z premierą”.

Apple zaprezentował Apple Watch Series 7 na wrześniowej konferencji „California Streaming” wraz z nowymi modelami iPhone’a 13, ale w tamtym momencie poinformowano, że nowy zegarek Apple Watch zostanie wysłany jesienią.

Nie pojawiła się żadna oficjalna data powiązana dostępnością serii 7, ale większość modeli Apple Watch Series 6 jest już wyprzedana i pokazuje się w oficjalnym sklepie Apple jako „niedostępna”. Plotki sugerują, że Apple Watch Series 7 został opóźniony z powodu problemów produkcyjnych spowodowanych złożonością urządzenia, co przełożyło się na opóźnienie masowej produkcji.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział na początku września, że Apple rozwiązał problemy produkcyjne i że produkcja wzrośnie w połowie do końca września.

Prosser mówi, że Apple zaczął „informować prasę”, pytającą o urządzenia do testów aby spodziewali się więcej informacji o Serii 7 „w nadchodzących tygodniach”, bez żadnych innych dostępnych informacji. Prosser ma mieszane osiągnięcia, jeśli chodzi o przecieki, szczególnie w odniesieniu do przewidywanych dat premiery, więc do tych informacji należy podchodzić z pewnym przymróżeniem oka.

Apple Watch Series 7 nie otrzymał oczekiwanych zmian konstrukcyjnych, w tym płaskiej konstrukcji opisanej przez Prossera na początku tego roku. Został przeprojektowany o większy wyświetlacz, cieńsze ramki i nowe opcje rozmiaru 41 mm i 45 mm, ale ogólna zakrzywiona konstrukcja zegarka Apple Watch pozostaje taka sama.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx