poniedziałek, 20 maja

iPhone 13 może wspierać jeszcze szybsze ładowanie z zasilaczami o mocy 25 W w porównaniu do obecnym ograniczeniem iPhone’a 12, który obsługuje tylko szybkie ładowanie z mocą do 20 W informuje chiński MyDrivers.

iPhone 12 obsługuje szybkie ładowanie za pomocą zasilacza o mocy 20 W lub wyższej; jednak nawet jeśli użytkownicy używają mocniejszego adaptera, sam iPhone obsługuje tylko do 20 W. Według plotek, jesienią tego roku Apple zapewni użytkownikom wsparcie dla zasilacza o mocy 25 W, a wraz z nim wyda własny zasilacz o mocy 25 W. Obecny zasilacz 20 W firmy Apple kosztuje 99 złotych.

25 W nie przyniesie użytkownika drastycznej zmiany prędkości w porównaniu do 20 W. Wiele flagowych smartfonów z Androidem, takich jak Samsung Galaxy S21, obsługuje już moc 25W. Xiaomi oferuje już nawet 33 W. Obsługa szybszych prędkości ładowania będzie towarzyszyć zwiększonej pojemności baterii dla każdego z modeli iPhone’a 13, co przyda się w wyższych wariantach ze względu na bardziej zaawansowane wyświetlacze.

Oczekuje się, że iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max będą korzystały z wyświetlaczy LTPO, które nie tylko zapewnią użytkownikom lepsze wrażenia podczas przeglądania dzięki częstotliwości odświeżania ProMotion 120 Hz, ale mogą również obsługiwać funkcję wyświetlacza always-on.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lat temu

Chyba przeżyję szok po zmianie z 5W ładowarki. Oby bateria nie doznała szoku.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx