niedziela, 26 marca

Jak donosi DigiTimes, powołując się na źródła zaznajomione z tematem, trzecia generacja AirPods może zostać zaprezentowana podczas tej samej, wrześniowej konferencji podczas której Apple zaprezentuje nową linię iPhone 13.

Raport niemal w całości przypomina poprzednie doniesienia o tym, że produkcja AirPods trzeciej generacji rozpocznie się w sierpniu, co oznacza, że wkrótce potem można się spodziewać ich premiery. DigiTimes twierdzi, że dostawy niektórych komponentów potrzebnych do AirPods już się rozpoczęły w „małych ilościach” i zostaną zwiększone w trzecim i czwartym kwartale roku.

AirPods trzeciej generacji będą pierwszą aktualizacją standardowych AirPods od marca 2019 roku, kiedy zyskały obsługę ładowania bezprzewodowego, obsługę „Hej Siri” i ulepszone elementy wewnętrzne. W porównaniu ze skromną aktualizacją w 2019 roku oczekuje się, że nadchodzące AirPods będą miały zupełnie nowy wygląd, który czerpie inspirację z wyższej klasy AirPods Pro.

Wcześniejsze zdjęcia, które mają być potencjalnie zdjęciami nadchodzących AirPods 3, pokazały wygląd zgodny z przeciekami i plotkami. Zdjęcia przedstawiają AirPods z krótszym trzonkiem. Jeśli chodzi o obudowę AirPods, nadchodząca obudowa będzie szersza w porównaniu z poprzednią generacją i bardziej zbliżona do obudowy AirPods Pro.

Dziennikarz Bloomberga, Mark Gurman, powiedział niedawno, że wierzy, że konferencja Apple dotyczące nadchodzących iPhone’ów odbędzie się we wrześniu. Ze względu na globalną pandemię Apple w zeszłym roku zorganizował premierę iPhonów 12 w październiku, ale firma prawdopodobnie jest na dobrej drodze do powrotu do wrześniowych tradycji imprez, które rozpoczną się jesienią tego roku. Gurman także twierdził, że AirPods trzeciej generacji zostaną wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx