niedziela, 19 maja

Linia iPhone’ów 13 będzie oferować nowe kolory różowy, czarny i brązowy, a opcje pamięci wewnętrznej pozostaną takie same jak w przypadku iPhone’a 12, z wyjątkiem braku opcji pamięci 256 GB w standardowych modelach 5,4 cala i 6,1 cala.

Taką informację podał ukraiński sklep internetowy KTC co zostało zauważone przez stronę 91mobiles, która rzekomo ujawniła opcje konfiguracyjne nadchodzących urządzeń.

iPhone 13 mini i iPhone 13 będą najwyraźniej nadal dostępne w sześciu opcjach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, fioletowym, różowym, białym i czerwonym PRODUCT (RED). Oznacza to, że kolor różowy zastąpi obecny zielony z oferty iPhone 12.

IPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max będą rzekomo nadal dostępne w czterech opcjach kolorystycznych: czarnym, srebrnym, złotym i brązowym. Oznacza to, że kolor czarny miałby zastąpić grafitowy z obecnej kolorystyki iPhone’a 12 Pro, a brązowy – kolor pacyficzny niebieski.

Na początku tego roku pojawiły się plotki na temat koloru matowego czarnego i brązowego jako opcji kolorystycznych iPhone’a 13‌ Pro, pojawiły się również bardzo pobieżne doniesienia o różowym modelu iPhone’a 13, więc możliwe, że jest to źródło wymienionych opcji kolorystycznych.

Apple podobno zamierza również oferować następujące opcje pamięci wewnętrznej dla każdego rozmiaru modelu w linii iPhone 13:

  • iPhone 13 mini: 64GB i 128GB
  • iPhone 13: 64GB i 128GB
  • iPhone 13 Pro: 128GB, 256GB, 512GB
  • iPhone 13 Pro Max: 128GB, 256GB i 512GB

Trudno określić czy powyższe informacje są wiarygodne oraz czy bazują na sprawdzonych informacjach czy tylko na wcześniejszych plotkach. Sugerowane opcje pamięci wykluczają całkowicie pojawienie się modeli z pojemnością 1 TB, która była wspominana jako możliwa w tegorocznych modelach Pro. Sklep KTC nie ma też żadnej historii związanej z plotkami wokół Apple zatem te informacje należy potraktować z lekką dozą sceptycyzmu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx