środa, 22 maja
Apple w iOS 16 zaktualizował ikonę baterii na iPhone’ach z Face ID, aby wyświetlać liczbowo określony procent poziomu naładowania baterii, a nie tylko wizualną prezentację tego poziomu.

W momencie wprowadzenia iOS 16 funkcja ta nie obejmowała jednak iPhone’a 13 mini, iPhone’a 12 mini, iPhone’a XR ani iPhone’a 11 na co wielu użytkowników tych modeli było bardzo zawiedzionych. Wszysko wskazuje na to, że aktualizacja iOS 16.1 to zmieni i wszystkie te iPhone’y będą obsługiwać tę funkcję.
Procent baterii nie był wcześniej wyświetlany na iPhone’ach, które posiadają Face ID z powodu braku miejsca po obu stronach wycięcia, w którym mieści się sprzęt aparatu TrueDepth. Zaktualizowany projekt iOS 16 dodaje procentowy poziom baterii do ikony baterii, zapewniając lepszą i czytelniejszą informację o stanie baterii widoczną na pierwszy rzut oka.
Dzięki iOS 16.1 użytkownicy iPhone’a 13 mini, iPhone’a 12 mini, iPhone’a XR i iPhone’a 11 również będą mogli zobaczyć swój procent baterii na pasku stanu, a procent baterii jest oficjalnie dostępny na iPhone’ie XR i nowszych. Urządzenia bez wycięcia Face ID zawsze wyświetlają procent baterii.
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx