czwartek, 22 lutego

Udostępniona publicznie wersja beta iOS 15.4 odkrywa dodanie obsługi Emoji 14, wprowadzając szereg nowych emotek, takich jak topniejąca twarz, gryząca warga, dłonie złożone w serce i nie tylko.

W Emoji 14 jest 37 nowych emotikon i 75 dodatków w odcieniach skóry, co daje łącznie 112 nowych znaków.

Nowe twarze obejmują roztapiającą się twarz, pozdrawiającą twarz, twarz z otwartymi oczami i dłońmi zakrywającymi usta, twarz z wytrzeszczonymi oczami i wiele więcej. Wszystkie możecie zobaczyć poniżej.

emoji 14

Dostępnych jest kilka nowych emotikonów dłoni, takich jak ręce składające się w serce, ręka prawa, ręka lewa, dłoń skierowana w dół, dłoń skierowana w górę, dłoń z palcem wskazującym i kciukiem skrzyżowanym, wskazujący wskazujący na widza, wraz z aktualizacją emotikon uścisku dłoni.

Gniazdo z jajkami, puste gniazdo, prześwietlenie, kula, zjeżdżalnia, koło, koło ratunkowe, lustrzana kula, słoik, dowód osobisty i słaba bateria to nowe przedmioty, a rośliny i zwierzęta będą zawierać koral i lotos. Jeśli chodzi o postacie fantasy możemy spodziewać się nowego emoji trolla, a fasola i wylewany płyn tworzą nowe produkty spożywcze.

Wszystkie nowe emotki będą dostępne na iPhonie i iPadzie z iOS 15.4 i iPadOS 15.4, a także na Macu z macOS Monterey 12.3.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx