sobota, 13 lipca

Apple udostępnił publicznym beta testerom pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 15.4 i iPadOS 15.4, a oprogramowanie pojawia się zaledwie dzień po udostępnieniu tej wersji beta dla deweloperów.Apple Seeds pierwsze publiczne wersje beta iOS 15.4 i iPadOS 15.4 z uniwersalną kontrolą, Face ID z obsługą masek i nie tylko

iOS 15.4 i iPadOS 15.4 można pobrać bezprzewodowo mając zainstalowany odpowiedni profil z witryny publicznych beta testów firmy Apple na iPhonie lub iPadzie.

iOS 15.4 i iPadOS 15.4 to kolejne duże aktualizacje. iOS 15.4 wprowadza nową funkcję odblokowywania iPhone’a za pomocą Face ID, nawet podczas założonej maseczki, a iPadOS 15.4 wprowadza wyczekiwaną funkcję Uniwersalnej Kontroli. W połączeniu z komputerem Mac z systemem macOS Monterey 12.3 funkcja Uniwersalnej Kontroli umożliwia sterowanie wieloma komputerami Mac i iPadami za pomocą jednej myszy i klawiatury, a obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Uniwersalna Kontrola wymaga systemu macOS Monterey 12.3, który również aoatał wydany jako publiczna wersja beta.

Nowa wersja beta zawiera także nowe emotikony Emoji 14, widżet Apple Card, opcję Centrum sterowania jasnoś klawiatury na iPadzie, obsługę niestandardowej konfiguracji domeny e-mail na urządzeniu, łatwiejszy dostęp do SharePlay i wiele więcej.

Więcej o nowościach napiszemy w osobnych wpisach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx