poniedziałek, 27 maja

Według dziennikarza Bloomberga, Marka Gurmana, Apple pracuje nad nowym urządzeniem, które będzie połączeniem HomePoda i Apple TV.

Gurman potwierdził wcześniejsze doniesienia, że nowe urządzenie będzie miało wbudowany ekran i kamerę do rozmów FaceTime.

Raport sugeruje, że biorąc pod uwagę dość niewielką aktualizację ‌Apple TV‌ 4K ogłoszoną w zeszłym miesiącu, nowe połączone urządzenie HomePod‌ będzie stanowić znacznie bardziej znaczący postęp w linii produktów Apple TV‌.

Gurman wyjaśnił również w przeszłości, że Apple rozważa przyszły, wysokiej klasy głośnik HomePod, który może zawierać iPada podłączonego za pomocą ramienia robota, które śledzi i podąża za użytkownikiem w całym pomieszczeniu.

Apple planował wypuścić zaktualizowany model HomePoda w 2022 roku jako następcę HomePoda z 2017 roku, ale plany te najwyraźniej zostały odłożone po całkowitym zrezygnowaniu z produkcji większego HomePoda. Wygląda na to, że firma koncentruje się teraz na tym nowym, połączonym produkcie HomePod-Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx