sobota, 18 maja

Apple ma zamiar wycofać się ze sprzedaży standardowego głośnika HomePod, który nigdy nawet oficjalnie nie wszedł do Polski, aby skupić się wyłącznie na HomePod mini, informuje TechCrunch.

Wprowadzony po raz pierwszy cztery lata temu, HomePod firmy Apple nigdy nie sprzedawał się dobrze ze względu na wysoką cenę.

Apple miał nadzieję, że wysokiej jakości dźwięk HomePoda zapewni mu przewagę nad konkurencyjnymi produktami, ale sprzedaż głośnika zawsze była słaba, a na rynku dostępnych było wiele tańszych opcji. Apple sprzedawał głośnik HomePod w Stanach Zjednoczonych za 299 dolarów, ale pierwotnie był wyceniony na 350 dolarów. ‌HomePod mini‌ jest dostępny już w znacznie lepszej cenie 99 dolarów.

‌HomePod mini‌ oferuje wszystkie funkcje ‌HomePod‌ w mniejszym i tańszym pakiecie. Wiele recenzji chwaliło HomePoda mini za jakość dźwięku w stosunku do jego rozmiaru i chociaż nie do końca można go porównać z dźwiękiem dostępnym w HomePodzie, to ma tę samą integrację z Siri, obsługę Apple Music i sterowanie HomeKit.

W oświadczeniu Apple powiedział, że HomePod będzie nadal dostępny do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym Apple i sklepach detalicznych Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx