czwartek, 18 kwietnia

Jak informuje DeadlineApple zdobył prawa do filmu „The Big Door Prize”, komedii na podstawie bestsellerowej powieści M.O. Walsha o tym samym tytule.

Projekt, kierowany przez scenarzystę i producenta wykonawczego „Schitt’s Creek”, Davida Westa Reada, będzie składał się z 10 półgodzinnych odcinków.

„The Big Door Prize” opowiada historię mieszkańców małego miasteczka Deerfield, którzy odkrywają, że w ich lokalnym sklepie spożywczym znajduje się magiczna maszyna przepowiadająca przeznaczenie. W opisie powieści czytamy:

Co byś zrobił, gdybyś znał potencjał swojego życia? To pytanie staje przed mieszkańcami Deerfield w stanie Luizjana, kiedy maszyna DNAMIX pojawia się w ich lokalnym sklepie spożywczym. Niczym się nie wyróżnia, naprawdę – przypomina zwykłą fotobudkę. Ale jej obietnica jest niesamowita: wystarczy szybki wymaz z policzka i dwa dolary, a urządzenie twierdzi, że wykorzystuje naukę DNA, aby poznać potencjał twojego życia. Z wystarczającą wiarygodnością, by zaciekawić mieszkańców miasta, aby wkrótce byli nauczyciele, pielęgniarki i sklepikarze z Deerfield nagle zmieli kurs, by realizować swoje przeznaczenie jako magowie, kowboje i sportowcy – w tym główni bohaterowie powieści, Douglas Hubbard i jego żona Cherilyn, którzy wierzyli, że są całkowicie szczęśliwi, dopóki nie zdali sobie sprawy, że mogą marzyć o czymś więcej.

Serial „The Big Door Prize” pochodzi z wytwórni Skydance Television, firmy, która współpracuje również z Apple nad nadchodzącym serialem Apple TV+ „Foundation”, opartym na powieści science fiction Isaaca Asimova.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx