środa, 22 maja

Według Marka Gurmana z Bloomberga inżynierowie Apple zakończyli w zeszłym tygodniu prace nad pierwszą wersją iOS 16. Prawdopodobnie oznacza to, że Apple nie planuje żadnych większych nowych funkcji ani zmian w pozostałych wersjach beta systemu iOS 16, a zamiast tego skupi się na poprawkach błędów w wersjach beta wydanych w ostatnich tygodniach.

W najnowszym wydaniu newslettera „Power On” Gurman powtórzył, że iOS 16 i watchOS 9 są planowane na wrzesień wraz z nowymi modelami iPhone 14 i Apple Watch Series 8, podczas gdy oczekuje, że iPadOS 16 i macOS Ventura zostaną wydane w październiku.

Najważniejsze nowe funkcje iOS 16 obejmują dostosowywalny ekran blokady z widżetami, możliwość tymczasowej edycji lub anulowania wysłanej wiadomości iMessage, udostępnianą bibliotekę zdjęć iCloud do udostępniania zdjęć rodzinie i znajomym, ulepszoną aplikację Dom i nie tylko. Apple ponownie wprowadził również ikonę procentu baterii na pasku stanu w większości iPhone’ów z notchem.

Gurman niedawno poinformował, że Apple planuje zorganizować swoją konferencję w środę, 7 września, aby zaprezentować nowe modele iPhone’a 14 i Apple Watch Series 8. Podczas konferencji Apple prawdopodobnie ogłosi również finalne daty premiery iOS 16 i watchOS 9. Gurman uważa, że Apple prawdopodobnie zorganizuje w październiku kolejną konferencję poświęconą nowym komputerom Mac i iPadom, w tym zaktualizowanym modelom iPada Pro z chipem M2.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx