poniedziałek, 4 marca

Serial SEE był jednym z pierwszych seriali Apple wypuszczonych wraz z uruchomieniem Apple TV+ w listopadzie 2019 roku. Już wkrótce zobaczymy trzeci i ostatni sezon, a w ramach zachęty Apple pozwala teraz obejrzeć cały pierwszy sezon SEE za darmo na Apple TV+.

Jak ogłoszono na oficjalnym koncie SEE na Twitterze, cały pierwszy sezon serialu jest już dostępny do obejrzenia za darmo na Apple TV+. Oznacza to, że każdy może teraz obejrzeć pierwsze osiem odcinków serialu, nawet jeśli nie jest subskrybentem Apple TV+.

Oferta jest oczywiście ograniczona czasowo więc musicie się spieszyć. Według Apple, pierwszy sezon SEE będzie dostępny za darmo do 29 sierpnia. Następnie odcinki ponownie będą wymagały subskrypcji Apple TV+. Oferta jest próbą Apple, aby zainteresować więcej osób i zaangażować się w SEE przed premierą ostatniego sezonu serialu.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z produkcją, SEE jest opisywany jako serial opowiadający o „brutalnej i prymitywnej przyszłości”, w której ludzkość utraciła zdolność widzenia. W serialu mamy imponujące sceny walki oraz scenografię. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ każdy odcinek SEE kosztował Apple około 15 milionów dolarów, co czyni go jednym z najdroższych seriali na rynku.

W trzecim sezonie mija prawie rok, odkąd Baba Voss pokonał swojego brata Edo i wyprowadził się z rodziny, by mieszkać w odległym lesie. Jednak Baba Voss wraca do Paya, aby bronić swojego plemienia po tym, jak naukowcy z Trivantian opracowali niszczycielską nową broń, która zagraża „przyszłości ludzkości”.

W spektaklu występują Jason Momoa, Alfre Woodard, Hera Hilmar, Sylvia Hoeks, Christian Camargo, Archie Madekwe i Nesta Cooper.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx