środa, 17 kwietnia

iOS 16 dodaje długo oczekiwany zestaw funkcji umożliwiający edycję i anulowanie wysyłania iMessage, które zostały już wysłane, ale jak się okazuje, istnieje do tego ograniczenie czasowe.

Edycja lub cofnięcie wysłanej wiadomości iMessage działa do 15 minut po jej wysłaniu. Potem nie można już nic nią zrobić.

Cofnięcie wysłania wiadomości iMessage lub edytowanie wiadomości iMessage wymaga, aby obaj użytkownicy Wiadomości korzystali z systemu iOS 16. Jeśli spróbujecie cofnąć wysłanie wiadomości iMessage do osoby z systemem iOS 15 lub starszym funkcja nie zadziała, podobnie jak funkcja edycji.

cofanie-wiadomości-ios16

Apple ostrzega komunikatem, że osoby korzystające z wcześniejszych wersji iOS mogą zobaczyć odwołane wiadomości, nawet jeśli nie są już widoczne po Waszej stronie.

Edycja lub cofniecie wiadomości iMessage jest dostępna po dłuższym przyciśnięciu na dymek wiadomości w rozmowie iMessage na liście rozwijalnego menu. Pamiętajcie, że funkcja ta jest ograniczona do niebieskich dymków iMessages i nie działa z zielonymi wiadomościami SMS.

Dostępna jest również nowa opcja odzyskiwania ostatnio usuniętych wiadomości, a usunięte wiadomości można odzyskać do 30 dni po ich usunięciu. Usunięte wiadomości znajdują się w sekcji „Pokaż ostatnio usunięte” na liście Edycja. Ostatnio usunięte działa zarówno dla wiadomości iMessage, jak i SMS-ów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx