sobota, 2 marca

Apple wydał dziś nową wersję Boot Camp, oprogramowania umożliwiającego uruchamianie systemu Windows na komputerach Mac z procesorami Intel. Boot Camp 6.1.16 to aktualizacja z poprawkami błędów, która zastępuje poprzednią aktualizację 6.1.12 usuwającą problemy ze stabilnością sterowników Bluetooth i Wi-Fi.

Zgodnie z uwagami do wydania aktualizacji, oprogramowanie wprowadza obsługę WiFi WPA3 i rozwiązuje problem ze sterownikiem Bluetooth, który czasami występował podczas wznawiania ze stanu uśpienia lub hibernacji.

Firma Apple w marcu wprowadziła aktualizację Boot Camp 6.1.17, która jest dostępna dla właścicieli komputerów Intel Mac korzystających z monitora Studio Display.

Użytkownicy Boot Camp mogą przejść do menu Start w systemie Windows i otworzyć aplikację Apple Software Update, aby zainstalować nowe sterowniki Boot Camp.

Boot Camp to funkcja dostępna tylko na starszych komputerach Mac z procesorami Intel. Nie jest kompatybilny z komputerami Mac z chipami Apple. Na tych komputerach nie można uruchomić systemu Windows, z wyjątkiem oprogramowania do wirtualizacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx