piątek, 19 kwietnia

Jak donosi Bloomberg, Apple zamierza zorganizować swoją pierwszą jesienną konferencję w środę, 7 września. Wydarzenie skupić się ma na nowych modelach iPhone 14 i Apple Watch Series 8.

Oczekuje się, że standardowe modele iPhone 14 otrzymają kilka mniejszych zmian, ale modele iPhone 14 Pro mają posiadać zaktualizowaną technologię aparatu, usunięcie „notcha” na rzecz wycięcia w kształcie pigułki i otworu, chip A16 i wiele innych.

Apple planuje wypuścić w sumie cztery modele iPhone’a 14, w tym 6,1-calowy iPhone 14, 6,7-calowy iPhone 14 Max, 6,1-calowy iPhone 14 Pro i 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max. Warto zauważyć, że nie będzie iPhone’a mini o przekątnej 5,4 cala, ponieważ mniejsze urządzenia iPhone 12 i 13 mini nie sprzedawały się tak dobrze, jak oczekiwano.

Trwają prace nad trzema modelami Apple Watch, w tym nowym Apple Watch Series 8, odświeżonym Apple Watch SE i całkowicie nową wersją Apple Watch Pro, która ma mieć większy korpus, zaktualizowany wygląd i bardziej wytrzymałą obudowę.

Istnieją również plany dotyczące nowego, taniego iPada, zaktualizowanych modeli iPada Pro, Maca Pro z chipami krzemowymi Apple i nie tylko, ale te urządzenia mogą trafić na drugą konferencję w październiku.

Jeśli Apple rzeczywiście ruszy do przodu z wydarzeniem 7 września, możemy spodziewać się oficjalnych zaproszeń około tydzień wcześniej, być może przed końcem sierpnia. Apple podobno już przygotowuje nagraną konferencję wskazując, że ponownie odbędzie się ona wirtualnie. Jednak podobnie jak w przypadku WWDC może być zaproszona na nią osobiście wąska grupa mediów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx