środa, 17 kwietnia

Firma Garmin zareagowała na nowy, wytrzymały zegarek Apple Watch Ultra firmy Apple, informując w tweecie po prezentacji iPhone’a 14 i Apple Watch, że mierzy żywotność baterii w „miesiącach”, a „nie w godzinach”, promując swój najnowszy zegarek Enduro 2 Watch dla sportowców.

Chociaż Apple Watch Ultra ma najdłuższy czas pracy na baterii spośród wszystkich zegarków Apple Watch, Apple obiecuje do 36 godzin normalnego użytkowania i do 60 godzin z nowym ustawieniem trybu niskiego zużycia energii w watchOS 9 i innymi optymalizacjami, Enduro 2 może działać znacznie dłużej w zależności od scenariuszy użytkowania.

Pomimo twierdzenia Garmina, że mierzy żywotność baterii w miesiącach, firma w rzeczywistości reklamuje Enduro 2 jako działający „do 150 godzin pracy na baterii w trybie GPS z ładowaniem słonecznym” i „do 34 dni pracy na baterii w trybie zegarka”. Enduro 2 ma 1,4-calowy wyświetlacz zasilany energią słoneczną, w porównaniu do prawie 2-calowego wyświetlacza w Apple Watch Ultra, który może osiągnąć szczytową jasność 2000 nitów, najjaśniejszą w historii zegarka Apple Watch.

Apple Watch Ultra ma również szeroką gamę zaawansowanych czujników, w tym możliwość wykonywania EKG, pomiaru poziomu tlenu we krwi, alerty o wysokim i niskim tętnie oraz nowy czujnik temperatury ciała skupiający się na zdrowiu kobiet.

Apple Watch Ultra jest oferowany w obudowie 49 mm i kosztuje 4799 złotych, podczas gdy Enduro 2 kosztuje 1100 EUR. Apple Watch Ultra został udostępniony w przedsprzedaży na początku tego tygodnia, a jego wysyłka rozpocznie się w piątek, 23 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx