niedziela, 19 maja

Sklep internetowy Apple już został zamknięty w oczekiwaniu na rozpoczęcie przedsprzedaży iPhone’a 14, iPhone’a 14 Pro i AirPods Pro 2, która ma rozpocząć się od 14.00 czasu polskiego.

„Też się niecierpliwimy” możemy przeczytać w informacji wyświetlanej w polskim sklepie internetowym Apple. Apple od kilku lat rozpoczyna przedpremierowe zamówienia od 14.00, a nie jak kiedyś po północy. Zmiana ta została wprowadzona na całym świecie, choć oczywiście godzina jest różna w zależności od strefy czasowej.

‌iPhone 14‌, ‌iPhone 14 Pro‌ i AirPods Pro 2 są wprowadzane na rynek w ponad 30 krajach i regionach na całym świecie. JUż od kilku lat premiera nowych urządzeń jest jednocześnie w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. Starsi użytkownicy Apple zapewne pamiętają, że tak nie było zawsze.

iPhone 14 Pro to model z największą liczbą nowości, z nową dynamiczną wyspą, która zastępuje wycięcie, chipem A16 i 48-megapikselowym aparatem. Standardowe modele iPhone’a 14 mają regularne wycięcie, układ A15 i 12-megapikselowy aparat, chociaż we wszystkich modelach i wszystkich obiektywach poprawiono zdjęcia w słabym oświetleniu.

Wszystkie iPhony obsługują 5G i nową funkcję satelitarnych połączeń alarmowych SOS przez satelitę, która na dziś będzie działać tylko w USA i Kanadzie. Dzięki niej będzie można skontaktować się ze służbami ratunkowymi, nawet jeśli nie macie połączenia Wi-Fi lub komórkowego. Dostępna jest również funkcja wykrywania wypadku, która może wykryć, kiedy ulegamy poważnemu wypadkowi samochodowem, wzywając automatycznie służby ratunkowe i najbliższych.

AirPods Pro 2 zostały ulepszone niemal pod każdym względem, oferując lepszy dźwięk, dwukrotnie lepszą eliminację szumów, tryb kontaktu, który może inteligentniej blokować głośne dźwięki, takie jak syreny i roboty drogowe, oraz nowe elementy sterujące do regulacji głośności bezpośrednio na urządzeniu.

Ceny iPhone’a 14 zaczynają się od 5199 złotych, a ceny iPhone’a 14 Pro zaczynają się od 6499 złotych. AirPods Pro 2 kosztują 1449 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiek
Grzesiek
1 rok temu

Kolejek raczej się nie spodziewam. Ceny zaskoczyły.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx