poniedziałek, 22 kwietnia

Krótki filmik przedstawiający rzekomo funkcjonalny prototyp AirPower został dziś udostępniony na Twitterze przez kolekcjonera urządzeń Apple, Giulio Zompettiego. To prawdopodobnie pierwsze, a może i jedyne spojrzenie na to nie wydaną finalnie ładowarkę w akcji.

Film pokazuje unikalną animację na ekranie iOS, gdy iPhone jest umieszczany na macie ładującej AirPower, co było wcześniej widoczne tylko we wczesnych materiałach marketingowych Apple. IPhone na ładowarce AirPower pokazywałby poziom naładowania wszystkich urządzeń umieszczonych na padzie.

AirPower to zaprojektowana przez Apple mata ładująca przeznaczona do ładowania iPhone’ów opartych na Qi, zegarka Apple Watch i słuchawek AirPods, którą Apple ogłosił we wrześniu 2017 roku wraz z iPhonem X. Została zaprojektowana tak, aby użytkownicy mogli umieścić iPhone, AirPods i Apple Watch w dowolnym położeniu na macie, co oznaczało konieczność uwzględnienia wielu nakładających się cewek ładujących.

AirPower

AirPower nie doczekało się premiery w roku 2018, a po wielu problemach przy jej produkcji Apple wycofał się z wprowadzenia AirPower w marcu 2019 roku.

Zdjęcia rzekomo przedstawiające AirPower pojawiły się w sieciach społecznościowych w sierpniu 2020 roku, ukazując konstrukcję z wieloma cewkami i wewnętrzne układy urządzenia, ale jest to pierwszy materiał wideo przedstawiający rzadki i funkcjonalny prototyp, który prawdopodobnie wyciekł z łańcucha dostaw firmy Apple.

Według dziennikarza Bloomberga, Marka Gurmana, Apple wciąż szuka przyszłościowych rozwiązań ładowania podobnych do AirPower

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx