sobota, 22 czerwca

Podczas swojej dzisiejszej konferencji, która zaprezentowała nowego iPhone’a X i iPhone’a 8 wyposażone w bezprzewodowe funkcje Qi, firma Apple ogłosiła nowe bezprzewodowe akcesorium o nazwie „AirPower”.

Zaprojektowany jako prosta owalna biała mata do ładowania, AirPower może ładować indukcyjnie iPhone’a X i iPhone’a 8. Współpracuje także z nowymi modelami Apple Watch Serii 3 i nową ładowarką AirPods, która została krótko wspomniana podczas wystąpienia.

Oprócz możliwości ładowania za pomocą matrycy do ładowania AirPower firmy Apple, nowy iPhone X i iPhone 8 moby być również ładowane za pomocą akcesoriów do ładowania Qi. Firma Apple będzie współpracować z takimi firmami jak Mophie i Belkin w celu stworzenia specjalnych akcesoriów przeznaczonych dla iPhone’a, ale jak zapewnie Apple z telefonami powinny działać wszystkie ładowarki w standardzie Qi, ponieważ filmy wideo pokazują, że iPhone ładuje się w kawiarni i innych miejscach.

Według firmy Apple, mata do ładowania AirPower wykorzystuje nowy standard ładowania, który może obsługiwać wiele urządzeń naraz, więc nie będzie ona dostępny natychmiast.

Firma Apple planuje sprzedawać AirPower w 2018 roku, ale nie ogłoszono żadnej bardziej konkretnej daty premiery. W tej chwili jej ceny są również nieznane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] pokazana na zdjęciu wygląda identycznie jak mata AirPower, którą Apple zapowiedział w 2017 roku, planując jej wypuszczenie w 2018 roku, ale anulując w 2019 roku. Prosser wcześniej powiedział, […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx