wtorek, 18 czerwca

Jak ogłosiła dziś firma EA Games, Ted Lasso, Roy Kent i drużyna AFC Richmond będą dostępne w grze FIFA 23, która ma mieć swoją premierę 30 września. Postacie pochodzą z popularnego serialu Apple TV+ „Ted Lasso” i będą w pełni grywalne.

Wraz z Tedem Lassem i Royem Kentem do gry zostaną włączone popularne postacie, takie jak Coach Beard, Jamie Tartt, Dani Rojas, Sam Obisanya i Isaac McAdoo, a także Nelson Road Stadium, stadion drużyny AFC Richmond.

Trener Beard i sam Ted Lasso będą dostępni jako grywalny menedżer w trybie kariery, a AFC Richmond można zamienić na Premier League lub dowolną inną grywalną ligę trybu kariery. Drużyna będzie również dostępna w trybie „Szybki mecz”, meczach towarzyskich online i sezonach online.

EA twierdzi, że gracze mogą pokazać swoją miłość do AFC Richmond za pomocą elementów dostosowywania, które obejmują autentyczne zestawy i TIFOS. FIFA 23 ma światową premierę 30 września i będzie dostępna na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PC i Stadia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx