niedziela, 14 lipca

Według nowego raportu Marka Gurmana z Bloomberga, Apple rozważa możliwość wprowadzenia na rynek zegarka Apple Watch z wytrzymałą obudową przeznaczoną do użytku w warunkach ekstremalnych.

Jak zauważył Gurman, to nie pierwszy raz, gdy Apple rozważa wytrzymały smartwatch. Firma rozważała wypuszczenie modelu, który spodoba się sportowcom sportów ekstremalnych, obok oryginalnego zegarka Apple Watch, który pojawił się na rynku w 2015 roku.

Najnowsze modele Apple Watch są wodoodporne do 50 metrów, ale Gurman sugeruje, że Apple może uczynić nowe urządzenie bardziej „wytrzymałym”, dając mu gumowaną obudowę, dzięki czemu będzie bardziej odporny na uszkodzenia w ekstremalnych warunkach w porównaniu z obecną obudową aluminiową, czy ze stali nierdzewnej.

Pomimo aktywnego rozważania takiego modelu, Gurman zawiera zwykłe zastrzeżenie dotyczące plotek o przyszłych produktach, zauważając, że jego źródła podają, że może on zostać ostatecznie anulowany lub opóźniony.

Według raportu, Apple pracuje również nad nowymi funkcjami śledzenia pływania dla Apple Watch, chociaż nie podano żadnych dodatkowych szczegółów.

Apple zazwyczaj wypuszcza nowe modele Apple Watch we wrześniu, ale na razie nie słychać o nim żądnych plotek. Według koreańskiej strony ETNews, Apple doda możliwości monitorowania poziomu glukozy we krwi do Apple Watch Series 7 za pomocą nieinwazyjnego czujnika optycznego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx