sobota, 20 lipca

Archiwum Steve’a Jobsa wydało dziś bezpłatny e-book zawierający wyselekcjonowany wybór cytatów, e-maili, transkrypcji, wywiadów i nie tylko byłego dyrektora generalnego Apple.

Książka zatytułowana „Make Something Wonderful” jest kroniką życia Steve’a Jobsa jego własnymi słowami. Ma strukturę kolejnych znaczących momentów z życia byłego dyrektora generalnego Apple, w tym szereg materiałów, które nigdy wcześniej nie były dostępne publicznie. Na szczególną uwagę zasługują transkrypcje wewnętrznych spotkań Apple i różne e-maile, które wysyłał do siebie.

Wyselekcjonowany zbiór przemówień, wywiadów i korespondencji Steve’a, Make Something Wonderful, oferuje niezrównane wgląd w to, jak jeden z najbardziej kreatywnych przedsiębiorców na świecie podchodził do swojego życia i pracy. Na tych stronach Steve dzieli się swoim spojrzeniem na swoje dzieciństwo, początek i wyrzucenie z Apple, czas spędzony z Pixarem i NeXT oraz ostateczny powrót do firmy, od której wszystko się zaczęło.

Książka ze słowem wstępnym od Laurene Powell Jobs, zredagowana przez Leslie Berlin, ma zainspirować czytelników do tworzenia własnych „cudownych rzeczy”, które posuwają świat do przodu.

Książka jest dostępna do czytania online na stronie internetowej Steve Jobs Archive, skąd można ją również pobrać jako ePub. Ponadto jest dostępna w Apple Books.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx