piątek, 1 marca

Według Rossa Younga, analityka branży wyświetlaczy, Apple zrezygnował z planów wypuszczenia 27-calowego monitora z podświetleniem mini-LED. Young początkowo spodziewał się, że monitor zostanie wypuszczony w 2022 roku, ale finalnie tak się nie stało.

W tweecie udostępnionym dziś płatnym subskrybentom, Young informuje, że Apple z niejasnych powodów „zabił” plan wypuszczenia wyświetlacza pomimo dostarczenia niektórych paneli wyświetlacza do monitora w zeszłym roku. Nie podał też powodu decyzji Apple i nie jest jasne, czy firma kiedykolwiek wypuści monitor w przyszłości.

Young informował wcześniej powiedział, że wyświetlacz będzie obsługiwał ProMotion, pozwalając na częstotliwość odświeżania do 120 Hz. Biorąc pod uwagę rozmiar 27 cali, o którym mówiono, możliwe, że wyświetlacz mógł być wersją Studio Display nowej generacji, ale mógł to być również nowy model umieszczony pomiędzy monitorem Studio Display a wyższej klasy wyświetlaczem Pro Display XDR.

Apple wypuścił Studio Display w marcu 2022 roku wraz z Mac Studio. Od momentu wypuszczenia monitor nie otrzymał żadnych aktualizacji sprzętowych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx