niedziela, 21 lipca

Jak informuje szanowany analityk wyświetlaczy Ross Young, produkcja paneli 15-calowego MacBooka Air z większym ekranem rozpoczęła się w lutym i wzrosła w marcu, a kolejne jej zwiększenie planowane jest na kwiecień.

W związku z tym, że produkcja jest w toku, Young powiedział, że choć nie zna „dokładnego czasu premiery”, to zakłada, że może to nastąpić „pod koniec kwietnia /na początku maja”.

Young wcześniej zasugerował, że 15-calowy „MacBook Air” może zostać wprowadzony na rynek w kwietniu, ale jego szacowany czas wprowadzenia na rynek może być nieco za wczesny. W tym momencie wygląda na to, że wiosenna konferencja Apple nie odbędzie się, a wydaje się mało prawdopodobne, aby Apple wprowadził nową wersję „MacBooka Air” w komunikacie prasowym.

Ponieważ WWDC ma się odbyć za mniej niż dwa miesiące, być może najbardziej sensowna jest prezentacja przez Apple 15-calowego MacBooka Air podczas konferencji otwierającej Worldwide Developers 5 czerwca, z premierą wkrótce potem w czerwcu.

Tak czy inaczej, wygląda na to, że większy MacBook Air pojawi się w pierwszej połowie roku, a urządzenie ma dołączyć do wersji 13,6-calowej. Plotki sugerują, że MacBook Air może być wyposażony w 15,5-calowy wyświetlacz, który byłby mniej więcej wielkości wycofanego już 15,4-calowego MacBooka Pro. Miałby rozmiar pomiędzy 13,6-calowym MacBookiem Air, a 16-calowym MacBookiem Pro, dając możliwość tym, którzy chcą cieńszego, lżejszego i tańszego komputera z większym wyświetlaczem.

Wygląd 15-calowego MacBooka Air będzie prawdopodobnie taki sam jak obecnego modelu M2, który może również zostać odświeżony wraz z nową 15-calową wersją. Nie wiadomo dokładnie, jakiego czipa będzie używał MacBook Air, ale może to być „M2” lub „M2 Pro” obecnej generacji lub jakiś nowy czip z serii M3, jeśli będzie gotowy do wprowadzenia przez WWDC.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx