sobota, 24 lutego

Apple udostępnił dziś pierwszą wersję beta nadchodzącego systemu watchOS 9 swojej grupie publicznych testerów beta, umożliwiając osobom nie będącym deweloperami zapoznanie się z nowym oprogramowaniem zegarków Apple Watch przed jego jesienną premierą.

Aktualizację watchOS 9 można pobrać po uaktualnieniu iPhone’a do publicznej wersji beta systemu iOS 16. Po zainstalowaniu iOS 16 należy również zainstalować odpowiedni profil watchOS 9 ze strony internetowej publicznych testów beta firmy Apple.

Dostęp do oprogramowania można uzyskać, przechodząc do Ogólne > Uaktualnienia w aplikacji Watch na iPhonie. Dla aktualizacji, Apple Watch musi mieć baterie naładowaną minimum 50-procent, musi być umieszczony na ładowarce i znajdować się w zasięgu iPhone’a.

‌watchOS 9‌ rozszerza funkcję śledzenia snu pokazując poszczególne fazy snu: REM, bazową i głęboką, a ponadto obsługuje aplikację Leki do zarządzania i otrzymywania przypomnień o przyjmowanych lekach, witaminach i suplementach.

Dostępne są cztery nowe tarcze zegarka, w tym Metropolitan, Zabawa, Księżycowa i Astronomia, a aplikacja EKG obsługuje funkcję historii AFib w celu śledzenia czasu trwania migotania przedsionków.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx