czwartek, 11 lipca

Analityk rynku Apple, Ming-Chi Kuo, przewiduje, że tegoroczny Apple Watch Series 10 będzie cieńszy i będzie miał większy ekran niż poprzednie modele.

W swojej najnowszej notatce branżowej, udostępnionej na stronie Medium, Kuo informuje, że opcje rozmiarów ekranu w zegarku Apple Watch nowej generacji zostaną zwiększone z 41 mm do 45 mm oraz z 45 mm do 49 mm, przy jednoczesnym zastosowaniu cieńszej obudowy. Dla porównania, Apple Watch Ultra ma kopertę 49 mm.

Jeśli chodzi o Apple Watch Ultra, Kuo twierdzi, że w tym roku model ten pozostanie „mniej więcej taki sam”, jednak jeśli wydajność produkcji spełni oczekiwania, może pojawić się nowa, ciemna/czarna opcja kolorystyczna koperty.

Apple w tym roku rozpocznie również stosowanie technologii druku 3D do produkcji elementów Apple Watch. Decyzja ta następuje po szeroko zakrojonych testach, które znacznie poprawiły wydajność produkcji. Kuo twierdzi, że dostawcą elementów drukowanych w 3D będzie firma BLT.

Portal Bloomberg wcześniej informował, że tegoroczny Apple Watch może zostać nazwany „Apple Watch X” z okazji 10-lecia istnienia tego produktu, ale w swojej najnowszej notatce Kuo nie wspomina o takiej możliwości. Bloomberg podał również informację, że Apple rozważa system mocowania paska magnetycznego, który pozwoli na wykonanie cieńszej obudowy, jednak nie wiadomo, czy system ten będzie gotowy lub obecny w modelu Apple Watch z 2024 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx