wtorek, 27 lutego

ios_8_beta_2

Firma Apple wydała dziś drugą wersję beta iOS 8 do deweloperów, ponad dwa tygodnie po odsłonięciu nowego systemu operacyjnego na swoim Worldwide Developers Conference. Aktualizacja o numerze 12A4297e jest dostępna przez system aktualizacji over-the-air na urządzeniach z systemem iOS i będzie również dostępna za pośrednictwem iOS Dev Center.

Nowe, odkryte funkcje tej wersji beta związane są z Podcastami i Safari. Aplikacja Podcasty będzie teraz preinstalowana na urządzeniach z systemem iOS, podobnie jak iBooks i nie będzie można jej usunąć. Safari będzie teraz blokować reklamy automatyczne przekierowujące do sklepu App Store bez interakcji użytkownika.

iOS 8 wprowadza szereg nowych funkcji, w tym lepszą integrację z OS X, aplikację Health, Chmurę rodzinną, interaktywne powiadomienia, nową, inteligentniejszą klawiaturę i ulepszenia kilku aplikacji, takich jak Safari, Mail i Wiadomości.

iOS 8 jest dostępny w tym momencie tylko dla deweloperów, ale oczekuje się, że zostanie przekazany publicznie tej jesieni po kilku wydanych wersjach beta. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń, iOS 8 będzie prawdopodobnie wydany wraz z nowymi iPhone’ami, a może nawet tak bardzo wyczekiwanym iWatch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ce
ce
9 lat temu

da się skądś ściągnąć bete nie bedac developerem ?

Adaśko
Adaśko
Reply to  ce
9 lat temu

Ściągasz… Wchodzisz w iTunes i przytrzymując lewy shift klikasz „sprawdź aktualizacje” wybierasz plik iOS 8 i instalujesz. Jedyny mankament jest taki, że nie możesz zsynchronizować niczego z kontem icloud. W przeciwnym razie będziesz zmuszony albo przeprowadzić od nowa instalację iOS 8, gdyż wyskoczy komunikat, że nie można aktywować urządzenia bo nie jest one zarejestrowane do konta developerskiego. Poza tym jak na chwilę obecną iOS 8 jest niestabilny i czasami idzie jeszcze zauważyć spadek wydajności systemu. Warto poczekać te kilka miesięcy na oficjalną wersję..

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx