wtorek, 27 lutego

iPad-6-Air-2-Dummy-00

Chociaż oczekuje się, że Apple wykorzysta swój czujnik odcisków palców Touch ID i zastosuje go w iPadzie mini oraz iPadzie Air jeszcze w tym roku, to nowe zdjęcia rzekomej „idealnej repliki” drugiej generacji iPada Air udostępnione przez Nowhereelse.fr pokazują, że może być także kilka dodatkowych zmian w tym urządzeniu.

ipad_air_2_replica_touch_id

Replika, która krąży w Chinach i Japonii, bez zaskoczenia przedstawia Touch ID w przycisku Home, ale także pokazuje kilka poprawek cech fizycznych wokół krawędzi urządzenia, w tym nowe kratki głośników z pojedynczym rzędem większych otworów po każdej stronie portu Lightning, w przeciwieństwie do obecnego podwójnego rzędu mniejszych otworów w obecnym iPadzie.

ipad_air_2_replica_speaker

Kolejna różnica zawarta jest w przyciskach głośności, które są lekko zagłębione w obudowie, w porównaniu do obecnego wyglądu, gdzie są one lekko wystające z obudowy. Nowhereelse.fr wspomina także, że prototypowi brakuje przełącznika wyciszania, choć widać na nim mały otwór, w którym funkcja jest zwykle zlokalizowana. Niedokończone części prototypu czy makiety czasami wyposażone są w takie otwory pilotażowe, które docelowo są wykańczane zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

ipad_air_2_replica_volume

Oczekuje się, że zaktualizowane iPady pojawią się jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w październiku, w którym to Apple w ciągu ostatnich lat wypuszczał właśnie nowe modele tych urządzeń. Oczekuje się, że druga połowa 2014 będzie dla Apple bardzo gorąca, a plotki mówią zarówno o premierach nowych iPhone’ów 6, nowych iPadów, wyczekiwanego iWatch jak i być może niektórych, zaktualizowanych komputerów Mac, czy nowego, 12-calowego MacBook’a Air Retina.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx