niedziela, 21 lipca

Apple potwierdził dziś, że do aplikacji Znajdź na iPhonie i iPadzie można dodać maksymalnie 32 przedmioty, w porównaniu z poprzednim limitem wynoszącym 16.

Apple ujawnił te informacje w zaktualizowanym dokumencie pomocy:

Do aplikacji Znajdź możesz dodać maksymalnie 32 przedmioty. Oprócz AirTag i akcesoriów sieciowych Znajdź innych firm na karcie Przedmioty, słuchawki AirPods Max liczą się jako jeden przedmiot, słuchawki AirPods i AirPods Pro (1. generacji) liczą się jako dwa przedmioty, a AirPods Pro (2. generacji) liczą się jako trzy przedmioty.

Apple zwiększył limit produktów, począwszy od iOS 16 i iPadOS 16, ale zmiana ta nie została do tej pory nigdzie ogłoszona na stronie internetowej Apple.

Według Apple do limitu wliczają się między innymi AirTagi, AirPodsy, nowsze portfele MagSafe, wybrane słuchawki Beats, akcesoria innych firm z obsługą Znajdź i nie tylko. Po dodaniu elementów do aplikacji użytkownicy mogą śledzić lokalizację każdego z nich na mapie na iPhonie, iPadzie i komputerze Mac.

Niektóre modele słuchawek AirPods są traktowane jako kilka pozycji, ponieważ każda wkładka douszna i etui ładujące są liczone osobno.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx