poniedziałek, 22 lipca

Apple ogłosił dziś, że kolejna konferencja Apple odbędzie się we wtorek, 14 września o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wydarzenie odbędzie się w Steve Jobs Theatre na terenie kampusu Apple Park w Cupertino w Kalifornii.

Podobnie jak w przypadku WWDC i zeszłorocznych jesiennych konferencji, impreza odbędzie się cyfrowo, bez osobistego udziału przedstawicieli mediów. Apple prawdopodobnie dostarczy wstępnie nagrane segmenty dla każdego nowego ogłoszonego produktu.

We wrześniu ubiegłego roku konferencja skupiła się na Apple Watch po tym, jak iPhone został opóźniony do października, ale w tym roku wszystko wróciło do normy. Oczekujemy, że Apple ogłosi nowe modele iPhone’a 13, Apple Watch Series 7 i prawdopodobnie AirPods 3.

W planach są również nowe modele MacBooka Pro i nowe iPady, ale oczekuje się, że Apple zorganizuje osobną konferencje dla tych urządzeń jeszcze w tym roku, więc prawdopodobnie nie zobaczymy wszystkiego we wrześniu.

Nowe modele iPhone 13 będą podobne do modeli iPhone 12 z kilkoma zmianami konstrukcyjnymi. Apple planuje wypuścić 5,4-calowego iPhone’a 13 mini, 6,1-calowego iPhone’a 13, 6,1-calowego iPhone’a 13 Pro i 6,7-calowego iPhone’a 13 Pro Max.

Ogólny wygląd iPhonów będzie jednak taki sam, ale spodziewamy się mniejszego wcięcia ekranu. Pojawią się również znaczące ulepszenia w aparacie, a Apple wprowadzi optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem matrycy do całej linii iPhone 13, wprowadzi lepszy aparat Ultra Wide dla modeli Pro i ulepszy aparat w iPhone 13 Pro o funkcje z linii Pro Max.

Pojawi się rownież szybszy chip A15 wraz z szybszą technologią 5G, ale być może największą zmianą może być wyświetlacz ProMotion 120 Hz oczekiwany w modelach Pro. Pojawiły się również pogłoski o wyświetlaczu always-on, jak i większych pojemnościach baterii i większej pamięci wewnętrznej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx