niedziela, 21 lipca

Jak wynika z najnowszego raportu The Elec, Samsung rozpoczął produkcję wyświetlaczy LTPO do nadchodzącego iPhone’a 13 Pro i ‌iPhone’a 13‌ Pro Max, które będą obsługiwać wysoką częstotliwość odświeżania 120 Hz, podczas gdy LG rozpoczął produkcję wyświetlaczy LTPS do niższych modeli iPhone’ów z 2021 roku.

Dość powszechnie mówiło się, że Apple wprowadzi technologię ProMotion, która po raz pierwszy zadebiutowała w iPadzie Pro w 2017 roku, do swojej oferty iPhone’a 12 w zeszłym roku. ProMotion pozwala wyświetlaczowi mieć wyższą częstotliwość odświeżania 120 Hz w porównaniu do obecnego maksimum 60 Hz. Jednak pomimo lawiny plotek poprzedzających premierę iPhone’a w 2020 roku, Apple zdecydował się nie wprowadzać wyświetlacza 120 Hz do iPhone’ów 12.

Patrząc w przyszłość na spodziewanego w drugiej połowie tego roku iPhone’a 13, wiarygodny analityk Apple, Ming-Chi Kuo, twierdzi, że Apple planuje wprowadzić wyświetlacz 120 Hz do najwyższej klasy modeli z tej linii.

Elec informuje, że Samsung i LG niezależnie rozpoczęły produkcję OLED dla nadchodzącej linii iPhone’ów przed terminem, na żądanie Apple. Z powodu globalnej pandemii, iPhone 12 został w zeszłym roku poważnie opóźniony, a Apple stara się złagodzić wszelkie potencjalne opóźnienia dla iPhone’ów 2021.

Mówi się, że „iPhone 13” będzie zawierał kilka nowych funkcji oraz wyświetlacz 120 Hz dla modeli Pro. Zgodnie z aktualnymi plotkami, nowa linia będzie miała mniejsze wycięcie ekranu pod Face ID, nieco grubszą ogólną konstrukcją i bardziej wystającą wyspę aparatu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx