poniedziałek, 27 maja

Apple udostępnił dziś zaktualizowane oprogramowanie dla ładowarki MagSafe, która jest przeznaczona do współpracy z iPhonem 12 i nowszymi oraz AirPods Pro 2.

Nowe oprogramowanie to wersja 10M1821, nowsza niż poprzednie oprogramowanie 10M229. Należy zwrócić uwagę, że w aplikacji Ustawienia zobaczycie inny numer wersji niż numer oprogramowania, a aktualizacja wyświetlana jest jako wersja 255.0.0.0 (poprzednie oprogramowanie to 247.0.0.0).

Ładowarka MagSafe została pierwotnie wydana jesienią 2020 roku wraz z modelami iPhone 12 i jest to trzecia aktualizacja oprogramowania, którą dostarczył Apple.

W związku z tym, że aktualizacje oprogramowania są publikowane po cichu bezprzewodowo, Apple nie udostępnia informacji o wydaniu. Nie wiemy, jakie nowe funkcje lub poprawki błędów mogą być zawarte w oprogramowaniu, ale biorąc pod uwagę niedawne wydanie zarówno modeli iPhone 14, jak i AirPods Pro 2, oprogramowanie może być optymalizacją dla tych urządzeń.

Nie ma konkretnej metody zaktualizowania oprogramowania ładowarki MagSafe, ale należy ją podłączyć do urządzenia Apple, aby zainicjować aktualizację.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx