piątek, 12 kwietnia

Apple udostępnił dziś zaktualizowane oprogramowanie ładowarki MagSafe, która jest zgodna z modelami iPhone 12 i iPhone 13 posiadającymi wewnętrzne magnesy. Nowe oprogramowanie układowe to wersja 10M229, z 9M5069.

Ładowarka MagSafe pojawiła się jesienią 2020 roku wraz z modelami iPhone 12 i otrzymała już wcześniej co najmniej jedną aktualizację oprogramowania. Ponieważ aktualizacje oprogramowania są wykonywane po cichu bezprzewodowo, Apple nie udostępnia informacji o wydaniu, więc nie wiemy, jakie nowe funkcje lub poprawki błędów mogą być zawarte w oprogramowaniu.

Nie ma również jasnej metody aktualizacji oprogramowania układowego ładowarki MagSafe, ale na pewno należy ją podłączyć do urządzenia Apple, aby zainicjować aktualizację oprogramowania układowego.

Wersję oprogramowania MagSafe można sprawdzić wchodząc w Ustawienia>Ogólne>To urządzenie. Mając podłączoną ładowarkę powinna pojawić się tam sekcja związana z MagSafe. Jeśli menu ładowarki MagSafe nie wyświetla się w tej sekcji istnieje duża szansa, że ​​Wasza ładowarka nie jest oryginalna.

[AKTUALIZACJA]: Apple zaktualizował również oprogramowanie akumulatora MagSafe. Nowy numer kompilacji to 2.5.b.0, w porównaniu z poprzednią wersją 2.0.2c.0.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx