poniedziałek, 27 maja

Użytkownik TikToka twierdzi, że w wyniku pomyłki Apple otrzymał nieoczekiwanie 60 telefonów iPhone 15 Pro Max.

Giovanni Petruzziello (@legends_gio) opisuje na opublikowanym filmie zaistniałą sytuację. „Zamówiłem cztery iPhone’y 15 Pro Max bezpośrednio od Apple. A zamówiłem je we wrześniu” – powiedział w nagraniu. „Jeden jest dla mnie, a pozostałe trzy dla moich pracowników”.

Petruzziello twierdzi, że otrzymał małe pudełko, w którym znajdował się jeden z zamówionych iPhone’ów. Jednak nie spodziewał się, że dołączono do niego trzy inne większe paczki. „Trzy identyczne pudełka, takie duże. Pomyślałem: „Co to jest, nic nie zamawiałem, więc wniosłem jedno do środka, przyłożyłem do niego nóż i otworzyłem”.

@legends_gio

Someone reallyyy screwed up 😭 #fyp

♬ original sound – Legends_gio

Giovanni otworzył jedno z nich i pokazał w środku stos pudełek iPhone’a. „Ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewałem, że tam zobaczę były iPhone’y 15 Pro Max, każdy o pojemności terabajta” – powiedział Petruzziello, wyciągając jedno z pudełek iPhone’a z opakowania i potwierdzając, że jest to pudełko iPhone’a 15. – Zakładam, że są jeszcze dwa pudełka w tej samej ilości.

„W pudełku jest 20 sztuk, prawda, 20 w pudełku. Masz ich tu około 60, po 1700 dolarów za sztukę. Brakuje im ponad 100 000 dolarów przychodów” – zauważył przed zakończeniem filmu, mówiąc: „Prawdopodobnie mogę mieć kłopoty za opublikowanie tego, ponieważ prawdopodobnie teraz tego szukają. Ale co mam zrobić?”

Film szybko rozprzestrzenił się na TikToku zdobywając ponad 15 milionów wyświetleń. Wśród komentarzy pojawiło się i mnóstwo niedowierzenia i zazdrości ale też rozbawiania. A jak Wy byście zareagowali dostając paczkę za bez mała 600 tysięcy złotych?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx