środa, 17 lipca

Apple poinformował autoryzowane serwisy, że przygotowuje poprawkę dla problemu powodującego nadmierny spadek poziomu baterii w niektórych zegarkach Apple po aktualizacji do watchOS 10.1.

W przesłanej notatce Apple poinformował, że problem zostanie naprawiony w aktualizacji watchOS, która będzie dostępna „wkrótce”. Firma nie dostarczyła żadnych szczegółów, więc nie jest jasne, jaka jest podstawowa przyczyna tego problemu, ilu klientów jest dotkniętych, ani czy dotyka to każdego modelu Apple Watch.

Od momentu wprowadzenia watchOS 10.1 pod koniec października, pojawiły się skargi na ten problem na wielu forach w tym Apple Support Community, Reddit czy X. Problem wydaje się dotyczyć różnych modeli Apple Watch, począwszy od starszych modeli, takich jak Apple Watch Series 5, aż po najnowszy Apple Watch Ultra 2.

Notatki od deweloperów iOS 17.1 wskazują, że aktualizacja naprawiła problem, w którym „może wystąpić zwiększone zużycie energii” przy parowaniu Apple Watch z watchOS 10.1 i iPhone’a z iOS 17. Niemniej jednak, problem z nadmiernym zużyciem baterii w Apple Watch nie został w pełni rozwiązany, więc będzie konieczna aktualizacja watchOS.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx