środa, 17 kwietnia

Zgodnie z informacjami udostępnionymi dziś na Twitterze przez anonimowe konto @analyst941, nadchodząca aktualizacja oprogramowania watchOS 10 dla zegarka Apple Watch wprowadzi nowy układ ekranu głównego. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje system watchOS 10 na konferencji otwierającej tegoroczne WWDC.

Źródło twierdził, że nowy układ będzie łatwiejszy w nawigacji i będzie zawierał więcej nawiązań do systemu iOS, w tym foldery na aplikacje. Nie są jednak pewni, czy nowy układ będzie domyślnie włączony, czy też będzie dostępny jako opcja dodatkowa. Źródło nie udostępniło żadnych dodatkowych informacji, ale zapowiedziało, że wkrótce poda więcej szczegółów.

W miniony weekend Mark Gurman z Bloomberg poinformował, że watchOS 10 będzie największą aktualizacją oprogramowania Apple Watch od 2015 roku. Dodał, że jednym z głównych ulepszeń Apple Watch będzie „zaktualizowany interfejs”, co byłoby zgodne z przeprojektowanym ekranem głównym. Aplikacje Apple Watch do tej pory były zgrupowane w siatkę o strukturze plastra miodu z dostępnym również widokiem przewijanej listy.

Anonimowe źródło tej plotki ujawniło w przeszłości dokładne informacje o Dynamic Island iPhone’a 14 Pro na długo przed jego premierą. Nie ma jednak jeszcze długoterminowych doświadczeń z plotkami pochodzącymi od tego informatora, więc nie ma gwarancji, czy dzisiejsze informacje okażą się prawdziwe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx