niedziela, 19 maja

Apple ogłosił dziś, że 34. doroczna konferencja Worldwide Developers Conference odbędzie się w dniach od poniedziałku 5 czerwca do piątku 9 czerwca. Podobnie jak WWDC 2020, 2021 i 2022, WWDC 2023 będzie w większości wydarzeniem online i będzie otwarta dla wszystkich deweloperów bez żadnych kosztów.

Apple zorganizuje sesje i laboratoria online, które pozwolą programistom poznać nowe funkcje i oprogramowanie, które zostanie ogłoszone na WWDC. Tradycyjnie odbędzie się również wyzwanie Swift Student Challenge, w którym Apple będzie przyjmować aplikacje do 19 kwietnia.

Chociaż ‌WWDC 2023‌ ponownie odbędzie się online, Apple planuje całodniową specjalną konferencję dla wybranych programistów i studentów, która odbędzie się 5 czerwca w kampusie Apple Park. Uczestnicy będą mogli obejrzeć konferencję otwarcia, spotkać się z niektórymi pracownikami Apple i wziąć udział w Apple Design Awards. Apple zorganizował podobne wydarzenie w zeszłym roku.

Prośbę o udział w konferencji w  Apple Park mogą przesłać obecni członkowie Apple Developer Program, absolwenci Apple Entrepreneur Camp, poprzedni zwycięzcy Swift Student Challenge oraz obecni członkowie Apple Developer Enterprise Program. Apple planuje wybrać uczestników w drodze losowej loterii, a powiadomienia mają zostać wysłane do 5 kwietnia o godzinie 18:00.

W poniedziałek, 5 czerwca, Apple zorganizuje główną konferencje, aby zaprezentować na niej iOS 17, iPadOS 17, tvOS 17, watchOS 10 i macOS 14, a także dla możliwych premier nowych urządzeń. Oczekuje się, że tegoroczna impreza skupi się na zestawie AR/VR, nad którym Apple pracuje, a także na Macu Pro i 15-calowym MacBooku Air.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx