sobota, 18 maja

iphone_screen_sizes

Apple planuje wydać trzy nowe modele iPhone’a w drugiej połowie 2015 roku, wynika z nowego raportu DigiTimes. Strona twierdzi, że 4-calowy model iPhone’a dołączy do 4,7-calowego iPhone’a 6S i 5,5-calowego iPhone’a 6S Plus.

O nowym, 4-calowym iPhone’ie mówiło się już w grudniu 2014 roku, w raporcie który twierdził, że urządzenie będzie skierowane w stronę korzystających z niego kobiet. Jednakże, choć nowy, 4-calowy iPhone nie został jednak na razie wprowadzony, Apple wciąż ma do zaoferowania iPhone 5S, którego cena jest teraz niższa.

222413-1280

DigiTimes zauważa, że 4-calowy iPhone 6C może być wytwarzany przez Wistron, chociaż zarówno 6S i 6S Plus będzie dalej wytwarzany przez Foxconn. W styczniu, raport z chińskiego serwisu Feng.com twierdził jednak, że Apple nie dokonał jeszcze żadnych zamówień w łańcuchu dostaw na 4-calowego iPhone’a.

Na początku tego roku, dyrektor generalny Apple Tim Cook powiedział, że nowe, większe modele iPhone’a przyniosły najwyższą stopę użytkowników, którzy migrowali z Androida w ciągu ostatnich trzech lat i że przyniosły one więcej nowych klientów niż poprzednie modele iPhone’a. Możliwe zatem, że Apple uważa iż oferując więcej możliwości w wyborze rozmiaru ekranu pozwoli im to na dotarcie do jeszcze większej liczby klientów, zwłaszcza po tym jak Cook wspomniał, że różne regiony preferują jego różne rozmiary.

Oczekuje się, że Apple ogłosi nowe modele iPhone’ów we wrześniu, z nowymi dodatkami dla obu modeli iPhone’a 6S i 6S Plus w postaci 2 GB pamięci RAM, nowej technologii Force Touch, która trafiła już do firmowego Apple Watch, nowego MacBook’a i nowych 13-calowych MacBook’ow Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx